Fathom?dta=1713773543

Pełna moc, pełna kontrola

Zaawansowane zarządzanie zasilaniem
Strona marki
Elektronika jachtowa

Fathom

Fathom łączy w sobie najnowszą technologię litowo-jonową z najwyższej jakości komponentami wiodących światowych marek, aby zapewnić kompletny system zarządzania energią. Zapewnia długotrwałe, niezawodne zasilanie oraz możliwość łatwej wizualizacji i zarządzania zużyciem energii. Bez generatora. Brak hałasu. Brak spalin.

Nigdy więcej nie martw się o swoje potrzeby energetyczne
New Fathom e-power to kompletny system zarządzania energią litowo-jonową, który zapewnia niezawodne zasilanie z zaawansowanymi funkcjami sterowania i monitorowania, aby zasilać Twoje przygody przez cały dzień, każdego dnia.

Zaawansowane sterowanie cyfrowe
Posiadanie wszystkich danych dotyczących zasilania w jednym miejscu zapewnia pełną kontrolę. Intuicyjny wyświetlacz zapewnia odczyty stanu baterii i zużycia energii w czasie rzeczywistym, a także alerty i wskazówki dotyczące bardziej wydajnego użytkowania i ładowania.

Spokój i cisza
System Fathom eliminuje hałas, spaliny i kłopoty związane z generatorem, zapewniając jednocześnie zwiększoną wydajność i możliwości źródeł zasilania.

Pełne systemy dopasowane do różnych potrzeb
System Fathom składa się z najwyższej jakości komponentów wiodących światowych marek i można go dostosować do praktycznie każdej jednostki pływającej lub pojazdu.

Produkty

Zintegrowane systemy litowo-jonowe
Navico Group i Integrel Solutions partnerami w dostarczaniu niezrównanych rozwiązań zasilania dla przemysłu morskiego.
- 22 kwietnia 2024
Lowell, Mich. - Navico Group, wiodący na świecie dostawca zintegrowanych systemów i produktów dla branży morskiej i RV,...
System e-power Fathom® firmy Navico Group zdobywa nagrodę za innowacyjność NMMA na Międzynarodowych Targach Łodzi w Miami w 2023
- 22 kwietnia 2024
System e-power Fathom® firmy Navico Group zdobywa nagrodę za innowacyjność NMMA na Międzynarodowych Targach Łodzi w Miami w 2023...

Informacje o cookie

Na stronie primemarine.com.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.