Clarion?dta=1676620817

Clarion Marine Audio - 80 lat dobrego brzmienia

Clarion to dekady doświadczenia w dziedzinie marine audio i uznanie milionów użytkowników na całym świecie.
Strona marki Pobierz katalog Pobierz cennik
Elektronika jachtowa Nagłośnienie jachtowe Wyposażenie łodzi

Clarion

Historia firmy Clarion sięga 8 dekad: najpierw jako producent radioodbiorników na baterie, a następnie pionier w branży audio na rynku motoryzacyjnym. Dobrą reputację firma zdobyła współpracując bezpośrednio z takimi firmami jak Citroën, Porsche i General Motors. Pozycjonowanie się w branży motoryzacyjnej sprawiło, że firma zaoferowała liczne innowacje audio i tym samym stała się liderem we wbudowanej elektronice audio.

Od samochodów do łodzi. W latach 90. powstała Clarion Marine, marka przeznaczona do pracy w sektorze żeglarskim. Dzięki wiedzy technicznej zdobytej w przeszłości i obszernej strategii testowania produktów, systemy audio Clarion Marine szybko stały się punktem odniesienia w branży żeglarskiej.

Każdy produkt był przez wiele godzin wystawiany na działanie promieni UV, działanie słonej wody oraz różnych temperatur, aby przetestować szok termiczny, zapewniając wysoką odporność na warunki morskie.

Pełna gama muzyki. U nas dostępna jest nowa seria głośników współosiowych i subwooferów CMSP. Urządzenia te mają konstrukcję techniczną pozwalającą na niskie zużycie energii i wysoki poziom wydajności dźwięku. Clarion Marine oferuje teraz metaliczny akcent, który udoskonala prosty i dobrze wykończony projekt: głośniki, subwoofery, wzmacniacze, zdalne sterowanie, inne akcesoria i kable.

Produkty

Radia, Głośniki, Subwoofery, Wzmacniacze, Akcesoria
Clarion CMM-30 - moduł źródłowy z kolorowym wyświetlaczem LCD
Ogólne
- 13 lutego 2023
Linia nowoczesnych odbiorników multimedialnych Clarion Marine Audio, została zaprojektowana do łączenia się z urządzeniami...
Głośnik Clarion CMSP-771RGB-SWG
Wydarzenia
- 2 lutego 2023
Głośniki i subwoofery Clarion Marine zostały zaprojektowane tak, aby odtwarzać muzykę z niesamowitą jakością dźwięku na...

Informacje o cookie

Na stronie primemarine.com.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.