CZone?dta=1713261071

Nowa jakość przełączników cyfrowych

Inteligentny i intuicyjny, CZone myśli za Ciebie, dzięki czemu możesz spędzać więcej czasu na robieniu tego, co kochasz.
Strona marki
Elektronika jachtowa

CZone

Doskonała integracja.
Systemy CZone współpracują również bezproblemowo z innymi wiodącymi producentami wyświetlaczy, takimi jak Lowrance, Simrad, B&G, Garmin i innymi. Integracja z iPadami, bezprzewodowymi pilotami i innymi urządzeniami zdalnego sterowania zapewnia całkowitą elastyczność.

Inteligentne przełączniki cyfrowe.
Połączenie wielu obwodów w jeden przełącznik zapewnia szybszą i łatwiejszą obsługę. Zaprogramuj logikę, timer lub przełączanie czasu w dowolnym przełączniku cyfrowym.

Sprawdzona wytrzymałość.
Na wodzie warunki nie zawsze są wyrozumiałe, ale CZone wielokrotnie udowodnił swoją wytrzymałość. Nie ma nic bardziej wymagającego niż Ocean Race, gdzie nasze systemy są montowane w legendarnej flocie VOR65.

Oprócz solidnej jakości wykonania, dbałość o szczegóły funkcji, takich jak ręczne przestawianie bezpieczników, szybkie cyfrowe bezpieczniki, alarmy i logika funkcji wyzwalania, sprawiają, że CZone jest tak niezawodny.

Nowoczesne, eleganckie wyświetlacze.
Eleganckie 5-calowe, 7-calowe i 10-calowe wyświetlacze CZone idealnie pasują do każdej nowoczesnej szklanej deski rozdzielczej, zapewniając jednocześnie intuicyjną kontrolę nad całym systemem CZone. Nasze wyświetlacze upraszczają również deski rozdzielcze łodzi, zapewniając czystszą estetykę, usuwając nadmiar przełączników i przycisków za pomocą jednego punktu sterowania, co skutkuje elegancką estetyką na pokładzie łodzi.

Produkty

Cyfrowe sterowanie i monitorowanie, rozwiązania zintegrowane
Kombinowany interfejs wyjściowy
- 22 kwietnia 2024
Interfejs Combination Output Interface (COI) to innowacyjne rozwiązanie dla systemów wymagających zarządzania wieloma...
Ekran Touch 10 drugiej generacji
- 22 kwietnia 2024
W świecie nowoczesnej technologii morskiej, wyświetlacz CZone Touch 10 drugiej generacji wyznacza nowe standardy.

Informacje o cookie

Na stronie primemarine.com.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.