JL Audio?dta=1676620815

JL Audio - ekskluzywna jakość dźwięku

Każda podróż ma swoją ścieżkę dźwiękową. Spraw, by Twoja była niezwykła i niepowtarzalna.
Strona marki Pobierz katalog Pobierz cennik
Elektronika jachtowa Nagłośnienie jachtowe Wyposażenie łodzi

JL Audio

JL Audio od wielu lat zaliczane jest do elitarnego grona ekspertów w branży audio.  Swoją wysoką pozycję producent wypracował m.in. dzięki zaawansowanym technicznie wysokiej jakości głośnikom oraz wzmacniaczom. W tej chwili systemy nagłośnienia Jl Marine Audio są instalowane w najbardziej ekskluzywnych łodziach na świecie.

Firma JL Audio powstała w 1975 roku, a jej nazwa jest połączeniem pierwszych liter imion jej założycieli: James Birch i Lucio Proni „JL”. Na początku swojej działalności firma zasłynęła z produkcji domowych systemów głośnikowych oraz kitów do samodzielnego wykonywania zestawów nagłośnienia. W dalszej kolejności firma zajęła się instalacjami samochodowymi i wykorzystała przy tym głośniki własnej konstrukcji. 

Zaangażowanie inżynierów, w celu stworzenia najlepszego sprzętu audio, przyniosły rezultat w postaci 35 przyznanych patentów obejmujących 26 wynalazków związanych z głośnikami i elektroniką audio. Dziś firma JL prężnie działa na rynku Car audio, Marine audio, integracji systemów oraz Home Audio.

Jl Audio jest jedną z nielicznym firm samodzielnie projektujących, produkujących i testujących swój sprzęt we własnej fabryce Miramar na Florydzie, co przekłada się na zachowanie wysokiej jakości oraz niezawodności swoich produktów. Aby zbudować najlepsze na świecie głośniki marine, wszystkie materiały, zespoły i gotowe systemy są testowane przy użyciu zaawansowanego sprzętu testującego działanie mgły solnej i promieniowania UV, które symulują lata ekspozycji na te czynniki. Normy JL Audio dotyczące trwałości środowiskowej znacznie przewyższają typowe standardy branżowe, aby zapewnić lata niezmiennej pracy sprzętu na łodzi. Dlatego coraz więcej konstruktorów i monterów łodzi poleca głośniki JL Marine Audio. 

Tak samo jak łodzie są produkowane w wielu różnych stylach, tak i głośniki M7, M6 oraz M3 są oferowane w różnych wersjach designu, aby użytkownik mógł znaleźć taki, który najlepiej pasuje do stylu jego łodzi. 

Lata doświadczeń zaowocowały tytułem jednej z najlepszych firm produkujących sprzęt audio. Nasze głośniki znajdziesz na najlepszych łodziach na świecie … a także na najlepiej brzmiących!

Produkty

Radia i odbiorniki BT (Bluetooth), Głośniki, Subwoofery, Wzmacniacze, Akcesoria
Wzmacniacze MHD z technologią Single Cycle Control™
Nowości
- 13 lutego 2023
Wzmacniacze MHD wykorzystują opatentowaną technologię przełączania zwaną Single Cycle Control™, aby zapewnić światowej...
MediaMaster od JL Audio, potęga dźwięku zaczyna się dziś!
Ogólne
- 1 lutego 2023
Morskie jednostki JL Audio MediaMaster® oferują szeroki wybór tunerów i opcji łączności dla maksymalnej...

Informacje o cookie

Na stronie primemarine.com.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.