Torqeedo?dta=1702543003

Torqeedo - lider mobilności elektrycznej na wodzie

Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją napędów elektrycznych i hybrydowych o mocy od 0,5 kW do 100 kW do zastosowań rekreacyjnych i komercyjnych
Strona marki Pobierz cennik
Wyposażenie łodzi

Torqeedo

Założona w 2005 roku w Starnberg Niemcy, firma zajmuje się projektowaniem i produkcją napędów elektrycznych i hybrydowych o mocy od 0,5 kW do 100 kW do zastosowań rekreacyjnych i komercyjnych. Produkty Torqeedo charakteryzują się bezkompromisowym zaawansowaniem technologicznym, maksymalną efektywnością i pełna integracją systemową. Torqeedo jest częścią Grupy DEUTZ, jednego z wiodących na świecie producentów innowacyjnych systemów napędowych. www.torqeedo.com

Nowe silniki serii Travel

Firma Torqeedo, która sprzedała do tej pory ponad 250 000 napędów elektrycznych do łodzi, zaprezentowała właśnie swój najnowszy produkt. Legendarny silnik Travel od 2005 roku zachwyca użytkowników swoją doskonałą wydajnością, użytecznością i konstrukcją, która umożliwia na wiele wariantów zastosowań oraz gwarantuje prostą obsługę. Na całym świecie sprzedano już ponad 100 000 silników modelu Travel. A dzisiaj Torqeedo przenosi pierwowzór na kolejny poziom.

Nowa seria silników TORQEEDO TRAVEL zapewnia jeszcze szerszy zakres zastosowań, zyskała wiele funkcji zorientowanych na użytkownika aby sprostać jego indywidualnym potrzebom. Otwartość na potrzeby użytkowników stanowi fundament rozwoju produktów Torqeedo i zaowocowała stworzeniem nowego modelu Travel XP. Ten silnik o mocy aż 1600W trafia w istotną lukę na rynku.

Modułowa konstrukcja nowej serii Travel oferuje cztery pakiety do wyboru:

Pakiet Adventure
Pakiet Adventure to silnik Travel o mocy 1 100 W, bateria o pojemności 1 080 Wh oraz innowacyjne systemy montażu i sterowania do kajaka, które umożliwiają bezproblemową i szybką podróż w wybrane miejsce.

Pakiet Essential
Pakiet Essential to najlżejszy pakiet Travel. To zestaw zawierający silnik zaburtowy o mocy 1100 W oraz baterię o pojemności 1080 Wh.

Pakiet Range
Pakiet Range oferuje baterię o pojemności zwiększonej do 1 425 Wh, idealną dla tych, którzy lubią spędzić cały dzień na wodzie lub planują bardziej odległe podróże, oraz silnik o mocy 1 100W.

Pakiet Power
Pakiet Power z łatwością napędzi większe łodzie zarówno te pływające na spokojnych wodach przybrzeżnych jak i te, które muszą mierzyć się z dużym wiatrem i wysoką falą. Wytrzymały silnik o mocy 1 600 W i bateria o pojemności 1 425 Wh sprawdzą się idealnie.

Oprócz samego pakietu, pozostaje jeszcze możliwość wyboru wielu opcji dodatkowych dotyczących ładowania baterii, śruby napędowej i akcesoriów, co pozwala użytkownikom idealnie wykorzystać moc, sposób sterowania, przeniesienia napędu i nawigacji.

Produkty

Elektronika jachtowa, napędy elektryczne i hybrydowe
TORQEEDO prezentuje nową generację elektrycznych silników do łodzi serii TRAVEL.
Premiera
- 7 marca 2024
Firma Torqeedo, która sprzedała do tej pory ponad 250 000 napędów elektrycznych do łodzi, zaprezentowała właśnie...

Informacje o cookie

Na stronie primemarine.com.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.