Lowrance?dta=1677142492

Lowrance - Elektronika jachtowa nie tylko dla wędkarzy

Ponad 60 lat wdrażania innowacyjnych rozwiązań dla branży marine i wędkarskiej na całym świecie. Produkty dla sportowców, doświadczonych wędkarzy i dla amatorów.
Strona marki Pobierz cennik
Rozwiązania wędkarskie

Lowrance

Firma Lowrance jest liderem w branży elektroniki morskiej i jachtowej już od momentu, kiedy w 1957 r. wymyśliła i wprowadziła na rynek pierwsze urządzenie sonarowe dla użytkowników indywidualnych, znane jako „Mała zielona skrzynka”. Od tamtej pory firma Lowrance nigdy nie zboczyła z obranego kursu, jakim jest przesuwanie granic możliwości technicznych i uzyskiwanych osiągów.

Wszystko to po to, aby pomóc wędkarzom w realizacji celu jaki im wszystkim na całym świecie przyświeca, czyli w znalezieniu i złowieniu jeszcze większej ilości ryb. Produkty Lowrance są sprzedawane na całym świecie, służąc wędkarzom turniejowym, doświadczonym profesjonalistom, zapalonym wędkarzom weekendowym, czy początkującym wędkarzom amatorom.

W ofercie autopiloty, systemy nagłośnienia, radia VHS i AIS, sensory, plotery, radary, rozwiązania bezprzewodowe, akcesoria.

Produkty

Elektronika jachtowa, Urządzenia Sonarowe, Autopiloty, Radia VHS i AIS, Audio, Plotery, Akcesoria, Rozwiązania bezprzewodowe
Nowy moduł sonaru S3100 od Lowrance
Premiera
- 14 lutego 2023
Nowy moduł sonaru S3100 zapewnia pełną obsługę technologii ultrawysokiej rozdzielczości sonaru Active Imaging™ HD w...
Złap więcej... dzięki Lowrance HDS® Pro
Premiera
- 4 stycznia 2023
Zobacz więcej i złap więcej dzięki HDS® Pro, doskonałemu narzędziu do wykrywania ryb, które umożliwia obsługę nowej...

Informacje o cookie

Na stronie primemarine.com.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.