C-MAP?dta=1676620818

C-MAP to lepsze żeglowanie, lepsze wędkowanie i jeszcze lepszy rejs

C-MAP wyznacza standardy nawigacji. Rozwija precyzyjne, niezawodne i bezpieczne mapy. C-MAP zapewnia olbrzymie pokrycie oceanów, mórz i jezior na całym świecie.
Strona marki Pobierz cennik
Elektronika jachtowa Rozwiązania wędkarskie

C-MAP

Firma C-MAP została założona w północnych Włoszech w 1985 roku z misją służenia żeglarzom na całym świecie, C-MAP ma 35 lat doświadczenia w tworzeniu kartografii i usług dla wszystkich typów łodzi rekreacyjnych i klientów komercyjnych. C-MAP wyznacza standardy nawigacji, tworzy precyzyjne i niezawodne mapy, reaguje na potrzeby i oczekiwania klientów, ciągle rozbudowując funkcjonalność swoich map.

Produkty i usługi kartograficzne C-MAP obejmują wiele formatów dla jezior, wybrzeży i oceanów na całym świecie. Przy szczegółowym pokryciu ponad 8000 jezior w samych Stanach Zjednoczonych i ponad 7,2 miliona punktów na całym świecie, C-MAP stale inwestuje w poprawę pokrycia i jakości wyświetlanych szczegółów.

Zespoły ekspertów nieustannie wprowadzają innowacje i rozwijają nowe formaty i funkcje dla żeglarzy, w tym Custom Depth Shading, Easy Routing i Genesis Layer. Wykresy Reveal zastępują cieniowane dane o rzeźbie terenu w wybranych obszarach dokładniejszymi zmianami głębokości, ujawniając najlepsze miejsca do wędkowania i nurkowania, prezentując łatwe do interpretacji szczegóły w sposób dynamiczny, jak nigdy dotąd.

Produkty C-MAP są kompatybilne z większą ilością marek: Simrad, Lowrance, B&G, Raymarine i Furuno. Z aplikacją C-MAP, użytkownicy mogą doświadczyć prawdziwie spersonalizowanego i płynnego doświadczenia end-to-end, ze wszystkimi narzędziami planowania potrzebnymi do wyjścia na wodę w każdej chwili.

C-MAP jest członkiem rodziny marek Navico, obok Simrad, Lowrance i B&G. Firma specjalizująca się w elektronice morskiej, Navico ma niezrównane dziedzictwo w branży, z ponad 70 latami rozwoju, projektowania i produkcji wiodących w branży produktów.

C-MAP to lepsze żeglowanie, lepsze wędkowanie i jeszcze lepszy rejs.

Produkty

Profesjonalne mapy do urządzeń Simrad, Lowrance, B&G, Raymarine i Furuno
B&G Sailing z nową aplikacją dla żeglarzy
Ogólne
- 1 lutego 2023
B&G Sailing, wiodący na świecie specjalista w dziedzinie nawigacji i instrumentów żeglarskich, zaprezentował swoją...
Mapy nowej generacji C-MAP - NSX
Premiera
- 27 stycznia 2023
Mapy nowej generacji C-MAP z naszym najszybszym w historii automatycznym wyznaczaniem tras. Nowy, intuicyjny system operacyjny i...

Informacje o cookie

Na stronie primemarine.com.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.