Lenco?dta=1713258432

Nieustannie podnosimy poziom żeglarstwa

Zoptymalizuj całe swoje doświadczenie żeglarskie i ciesz się najbardziej płynną żeglugą, korzystając z solidnej linii trymerów i akcesoriów żeglarskich Lenco
Strona marki
Wyposażenie łodzi

Lenco

Lenco Marine jest prawdziwym liderem w branży morskiej i żeglarskiej - produkuje nie tylko trym klapy, ale także siłowniki elektryczne, podnośniki luków, przełączniki i zupełnie nowy system poziomowania łodzi Auto Glide. 

Mając doświadczenie w technologii elektrycznej, Lenco Marine projektuje i produkuje wszystkie swoje produkty, aby uczynić żeglowanie przyjemnym, bezpiecznym i bezproblemowym od 1986 roku. Dlatego nie jest zaskoczeniem, że trym tabulatory Lenco mają wszystkie zaawansowane technologicznie funkcje, których można oczekiwać od jednego z amerykańskich liderów na wodzie. Mówiąc wprost: "Sprawiamy, że najlepsze łodzie stają się jeszcze lepsze!". 

Zestawy Auto Glide
- 19 kwietnia 2024
Auto Glide to automatyczny system poziomowania łodzi, który wykorzystuje zaawansowane akcelerometry, żyroskopy i zaawansowane...
Zestawy przełączników Lenco
- 19 kwietnia 2024
Przełączniki dotykowe Lenco są najbardziej innowacyjnymi przełącznikami na rynku.

Informacje o cookie

Na stronie primemarine.com.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.