BEP?dta=1713253603

Niezapomniane wrażenia na wodzie

BEP projektuje i produkuje szereg wysokiej jakości urządzeń elektrycznych, zaprojektowanych tak, aby wytrzymać długotrwałą ekspozycję w najtrudniejszych warunkach.
Strona marki
Elektronika jachtowa

BEP

Co wyróżnia BEP?

Nasza wizja BEP projektuje i produkuje szereg wysokiej jakości rozwiązań elektrycznych zaprojektowanych z myślą o trudnych warunkach panujących na morzu i w pojazdach kempingowych. Każdy wytwarzany przez nas produkt spełnia rygorystyczne specyfikacje wydajności i jest zaprojektowany tak, aby wytrzymać ekstremalne warunki, zarówno na morzu, jak i na lądzie.

Zespół BEP jest zaznajomiony ze środowiskiem morskim i opracowuje rozwiązania, które usprawniają instalację i użytkowanie projektowanych produktów. Opracowane nowe produkty skracają czas montażu, oszczędzają miejsce i poprawiają komfort użytkowania.

Innowacja i inżynieria Innowacyjna kultura BEP i doskonałość inżynieryjna koncentrują się na uproszczeniu instalacji i optymalizacji doświadczenia użytkownika dzięki dokładnie przetestowanym produktom, które będą się dobrze rozwijać w trudnym środowisku morskim.

Wsparcie na całym świecie Klienci BEP mają globalne wsparcie w regionie APAC, EMEA i obu Amerykach. Sieć wsparcia rozwiąże wszelkie kwestie związane z dostawami, wsparciem technicznym i pytaniami dotyczącymi instalacji. BEP jest zaangażowany w dostarczanie produktów i wsparcia niezbędnego do zapewnienia najlepszej instalacji i doświadczenia w branży.

Produkty

Akumulatory, Ochrona obwodów, Złącza i izolatory, Panele niestandardowe i usługi projektowe, Mierniki, Panele dystrybucji zasilania
Koncentrator baterii BEP, to pierwszy na świecie innowacyjny i inteligentny system zarządzania bateriami
- 16 kwietnia 2024
Smart Battery Hub (SBH) firmy BEP to pierwszy na świecie inteligentny system zarządzania akumulatorami dla jednostek pływających z...
Integracja CZone z Siren Marine zapewnia właścicielom łodzi zdalną kontrolę i monitorowanie ich jednostek
- 16 kwietnia 2024
CZone® integruje się teraz z Siren Marine, aby jeszcze bardziej poprawić wrażenia na wodzie i poza nią dla dzisiejszych...

Informacje o cookie

Na stronie primemarine.com.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.