B&G Sailing?dta=1677072825

B&G Sailing - Elektronika dla Żeglarzy

B&G inspiruje przygody żeglarzy na całym świecie, dostarczając zaawansowaną elektronikę użytkową i sportową.
Strona marki Pobierz cennik
Elektronika jachtowa Wyposażenie łodzi

B&G Sailing

B&G od 50 lat jest czołowym innowatorem w zakresie elektroniki dedykowanej dla żeglarzy. Racingowe dziedzictwo i doświadczenie stanowią niezrównaną bazę do opracowywania nowoczesnych technologii, które są testowane przez najlepszych na świecie w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Poznaj firmę B&G, która napędza zwycięstwa w Grand Prix i inspiruje przygody żeglarzy na całym świecie. Firma B&G (Brookes and Gatehouse) została założona w 1956 roku i od samego początku jest uważana za lidera w branży elektroniki morskiej, dedykowanej głównie żeglarstwu. Początki firmy to siedziba w Lymington na południu Anglii u zakład produkcyjny w Romsey w hrabstwie Hampshire. Aktualnie marka jest częścią dużej grupy Navico.

W ofercie B&G Sailing chartplottery, autopiloty, plotery, echosondy, wyświetlacze, radia VHF, radary.

Urządzenia B&G kierowanie są nie tylko dla żeglarzy sportowych, ale również szerokiego grona żeglarzy turystycznych i miłośników "super jachtów".

Produkty

Autopiloty, Radary, Plotery, Radia VHF, Akcesoria, Wyświetlacze wielofunkcyjne, Instrumenty Nawigacyjne
Ploter Zeus® S od B&G jeszcze bardziej upraszcza żeglarstwo
Nowości
- 2 lutego 2023
Ploter Zeus® S został zaprojektowany tak, aby ułatwić żeglowanie, wyświetlając informacje dostosowane do potrzeb żeglarza w...
B&G Sailing z nową aplikacją dla żeglarzy
Ogólne
- 1 lutego 2023
B&G Sailing, wiodący na świecie specjalista w dziedzinie nawigacji i instrumentów żeglarskich, zaprezentował swoją...

Informacje o cookie

Na stronie primemarine.com.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.