Blue Sea Systems?dta=1713345354

Blue Sea Systems angażuje się w poprawę bezpieczeństwa, prostoty i niezawodności łodzi i pojazdów drogowych poprzez swoją ofertę obejmującą pnad 1000 produktów elektrycznych.
Strona marki
Elektronika jachtowa

Blue Sea Systems

W Blue Sea Systems dostarczamy produkty dla przemysłu morskiego, RV i pojazdów specjalistycznych, zaprojektowane tak, aby wytrzymać najtrudniejsze warunki zewnętrzne i zbudowane tak, aby służyły przez wiele lat. Od zarządzania energią i cyfrowych systemów sterowania i monitorowania po zintegrowane urządzenia sieciowe, Blue Sea Systems zbudowała reputację w zakresie wsparcia elektrycznego i niezawodności, która ma kluczowe znaczenie dla bezpiecznej eksploatacji każdej łodzi lub pojazdu.

Produkty

Zarządzanie akumulatorami, ochrona obwodów, szyny zbiorcze i izolatory, panele dystrybucji zasilania, niestandardowe panele elektryczne, monitorowanie, przełączanie, konwersja mocy
22 pozycyjny panel AC/DC i główny monitor systemów M2
- 22 kwietnia 2024
Nowoczesne rozwiązania w dziedzinie systemów elektrycznych na łodziach osiągnęły nowy poziom dzięki wprowadzeniu 22...
Panel przełączników Contura
- 22 kwietnia 2024
W świecie nowoczesnych technologii, panel przełączników Contura z ładowarką USB w kolorze szarym stanowi znaczący postęp w...

Informacje o cookie

Na stronie primemarine.com.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.