Simrad?dta=1676620811

Simrad - czołowy producentów elektroniki jachtowej

W ofercie autopiloty, radary, wyświetlacze wielofunkcyjne, sonary, echosondy dedykowane sektorowi żeglarskiemu oraz specjalistycznym jednostkom wodnym.
Strona marki Pobierz cennik
Elektronika jachtowa Rozwiązania wędkarskie Wyposażenie łodzi

Simrad

Asortyment produktów firmy Simrad Yachting jest dedykowany dla jednostek rekreacyjnych wszystkich rozmiarów, od małych łodzi motorowych, czy fachowych łodzi do wędkarstwa sportowego, aż po luksusowe krążowniki i super jachty. Firma Simrad Yachting posiada bardzo bogatą historię sięgającą 1946 roku. Powstała dzięki połączeniu sił wielu wybitnych pionierów technologii morskiej.

Simrad Yachting oferuje szereg zaawansowanych technologicznie produktów do automatycznego sterowania, nawigacji i zapewnienia bezpieczeństwa. Dba aby dostarczać na rynek najbardziej innowacyjny, najlepiej wyglądający i praktyczny sprzęt. Jest marką wybieraną przez szeroką gamę wymagających klientów - od odkrywców i poszukiwaczy przygód, po budowniczych jachtów premium, kapitanów itp.

W ofercie autopiloty, radary, wyświetlacze wielofunkcyjne, sonary, echosondy dedykowane sektorowi żeglarskiemu oraz specjalistycznym jednostkom wodnym.

Produkty

Autopiloty, Radary, Wyświetlacze wielofunkcyjne, Sonary, Echosondy
Poznaj nowy ploter NSSevo3S™ od Simrad
Premiera
- 3 lutego 2023
Mamy przyjemność ogłosić pojawienie się nowego chartplotera/GPS SIMRAD NSSevo3S, szczycącego się niezrównaną...
Mapy nowej generacji C-MAP - NSX
Premiera
- 27 stycznia 2023
Mapy nowej generacji C-MAP z naszym najszybszym w historii automatycznym wyznaczaniem tras. Nowy, intuicyjny system operacyjny i...

Informacje o cookie

Na stronie primemarine.com.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.