ProMariner?dta=1713772065

Przygody z mocą, która przetrwa

Linia w pełni automatycznych ładowarek akumulatorów ProMariner jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów łodzi.
Strona marki
Elektronika jachtowa

ProMariner

Firma ProMariner została założona ponad 40 lat temu z jednym założeniem - aby uczynić żeglarstwo przyjemniejszym! Zapoczątkowaliśmy solidną linię w pełni automatycznych, pokładowych ładowarek akumulatorów morskich, które zapewniły przemysłowi morskiemu powszechną metodę ładowania akumulatorów w krótkim czasie bez konieczności przechowywania lub przenoszenia przenośnych ładowarek akumulatorów na pokładzie. Od tego czasu nie oglądaliśmy się za siebie.

Dziś ProMariner jest liderem w branży ładowania akumulatorów morskich i przenośnych. Posiadamy kompletną linię wodoodpornych i montowanych na sucho ładowarek do wszystkich rodzajów akumulatorów, a także zaawansowane technicznie moduły konwersji mocy. Wszystkie nasze produkty zostały zaprojektowane tak, aby przedłużyć żywotność baterii i zapewnić dłuższą pracę na wodzie.

Produkty

Wodoodporne ładowarki akumulatorów, wentylowane ładowarki akumulatorów, izolatory, falowniki
Akcesoria morskie - monitor stanu baterii
- 22 kwietnia 2024
W świecie żeglarstwa i morskich przygód, odpowiednie akcesoria mogą znacząco podnieść poziom bezpieczeństwa i...
Morskie przetwornice DC na AC
- 22 kwietnia 2024
Urządzenia TruePower Plus zostały przeniesione na wyższy poziom projektowania przy użyciu najnowszej technologii konwersji energii...

Informacje o cookie

Na stronie primemarine.com.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.