YellowV?dta=1677073507

YellowV - nowa jakość zabawy na wodzie - poczuj, że żyjesz

Pływaj śmiało produktami YellowV po spokojnej toni jezior, daj się porwać wartkiemu nurtowi dzikiej rzeki.
Strona marki
Pontony, supy, pływadła

YellowV

Woda to bezsprzecznie najważniejszy i niezastąpiony element naszej ludzkiej egzystencji. Pijemy ją, używamy jej żeby się odświeżyć, nad nią najlepiej się relaksujemy. Potrzebujemy jej i to na wiele sposobów. W końcu to przecież woda stanowi 60% masy ludzkiego ciała. W YellowV wiedzą, że woda może pomóc Ci również zachować kondycję. Produkty marki stymulują aktywne życie właśnie na wodzie.

Dzięki deskom iSUP możesz nawiązać intymny kontakt z naturą w jej najlepszym wydaniu. Płyń śmiało po spokojnej toni jezior, daj się porwać wartkiemu nurtowi dzikiej rzeki. Cokolwiek sprawia, że chcesz płynąć, lub po prostu być na wodzie, wiedz, że mamy dla Ciebie odpowiedni sprzęt!

Misją YellowV jest sprawić byś wyszedł z domu i poczuł wodę. Dzięki bezpiecznym i eleganckim deskom iSUP czy pływającej platformie iPlatform YellowV łatwo i bezpiecznie zrelaksujesz się na łonie natury. Skorzystaj z rozrywki na najwyższym poziomie. Świetnie wyglądający ergonomiczny sprzęt, daje Ci taką możliwość. Poszerz swoje horyzonty, docieraj do miejsc, w których nigdy wcześniej nie byłeś, i odkrywaj więcej. Żyj życiem zamiast patrzeć, jak przemija na ekranie telefonu. YellowV oferuje produkty zarówno do pływania po spokojnych wodach jezior, czy zalewów jak i po rzekach, gdzie nurt bywa niespokojny.

Produkty

Pontony, Supy, Kajaki, Pływadła, Platformy pływające, Akcesoria
Zacznij przygodę z kajakami YellowV
Nowości
- 20 stycznia 2023
YellowV wchodzi do wszystkich rodzajów sportów wodnych - nową gamą produktów są kajaki. W ofercie modele o trzech...
iPLATFORMA - nowość od YellowV
Nowości
- 11 stycznia 2023
Kolejnym produktem, który może być interesujący dla osób aktywnie wypoczywających na wodzie jest iPlatforma...

Informacje o cookie

Na stronie primemarine.com.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.