ACTIVE 555 BOWRIDER

JUŻ OD 17 700,00 € (bez silnika)
do ceny łodzi należy dodać koszt transportu – 921,00 €

Łódź Activ 555 Bowrider została zaprojektowana jako bezpieczna – z wysokimi burtami,  głębokim kokpitem, relingiem i drzwiami wejściowymi.

   6 pasażerów             115 hp                    5,33 m

Zarówno dzieci jak i dorośli mogą się swobodnie poruszać i czuć się bezpiecznie podczas każdego z rejsów.

Relaks jest kluczowy w Activ 555 Bowrider. Niezależnie od tego, czy preferujesz dziób, czy też kokpit, oba te obszary możesz przekształcić w pokład słoneczny.

Prowadzenie Activ 555 Bowrider jest prawdziwym przeżyciem dzięki standardowej, hydraulicznej lub sportowej kierownicy, które są rzadkością na łodzi tej wielkości. Łódź jest również wyposażona w wygodne fotele obrotowe i zintegrowane podnóżki. A dzięki bardzo dużemu zbiornikowi paliwa, który może pomieścić do 110 litrów paliwa, można dłużej cieszyć się rejsem na łodzi i płynąć dalej, nie myśląc o tankowaniu.

Łodzie Bowrider firmy Quicksilver szczycą się dużą wszechstronnością. Eleganckie linie i nowoczesny jej projekt sprawiają, że jest to świetna łódź dla żeglarzy zainteresowanych sportami wodnymi, imprezowaniem z przyjaciółmi lub po prostu chłonięciem słońca. Na rufie, nad mocnym, niezawodnym silnikiem, spoczywa stylowy łuk wyciągu narciarskiego.

W kokpicie znajduje się kącik jadalny, który można bardzo łatwo przekształcić w salonik słoneczny poprzez opuszczenie tylnej ławki. Stół z laminowanego drewna tekowego dodaje elegancji. Część dziobowa jest bardzo wszechstronna – część wypoczynkowa może być również przekształcona w pokład słoneczny.

Nie trzeba iść na kompromis w kwestii tego, co można zabrać na pokład. Kilka schowków sprawi, że wszystkie Twoje rzeczy pozostaną bezpieczne i niewidoczne. Pod siedzeniami na dziobie i w kokpicie, a także w obu konsolach znajdziesz duże schowki. Małe przedmioty można przechowywać w desce rozdzielczej po stronie drugiego sternika.

KLUCZOWE CECHY

SPECYFIKACJA

Długość całkowita
5.33 m
Długość kadłuba
5.11 m
Szerokość całkowita
2.17 m
Prześwit pod mostem
1.25 m
Masa całkowita bez silnika
822 kg
Maksymalna waga silnika
165 kg
Długość kolumny silnika
L
Maksymalna moc silnika
115 hp (85 kW)
Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik)
640 kg
Zanurzenie kadłuba
0.36 m
Pojemność baku paliwa
110 l
Rodzaj baku paliwa
Wbudowany
Wysokość łodzi
1.61 m
Maksymalna ilość osób
6
CE Kategoria projektowa
C

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

CENNIK ŁODZI

SKONFIGURUJ ŁÓDŹ

Wybierz opcje dodatkowe, poznaj cenę, wyślij zapytanie

PODOBNE PRODUKTY

ACTIV 505 OPEN

WIĘCEJ INFORMACJI