Witamy w przyszłości z D20A i D30A!

Dla marki Vitrifrigo ważne jest dostosowanie produktów do potrzeb klienta. To jeden z powodów, dla którego prawie wszystkie nowe modele są w wersji all-in-one (wszystko w jednym). W takim właśnie modelu, pracują nowe, niewielkie lodówki  D20A i D30A

Główne cechy nowych lodówek Vitrifrigo

  • Lodówka lub zamrażarka w jednym produkcie - D20A i D30A mogą być zarówno lodówką jak i zamrażarką. Dzięki 4 wartościom zadanym możliwe jest zarządzanie 4 zakresami temperatur od +10°C do -10°C.
  • Możliwość oddalenia urządzenia do 1,5 metra - produkty mają niewielkie rozmiary i dużą przestrzeń wewnętrzną, ale posiadają również zdejmowaną jednostkę (do 1,5 m). Dzięki temu można zaoszczędzić więcej miejsca.
  • Tryb nocny umożliwia zmniejszenie zużycia energii - wewnątrz lodówki znajduje się przycisk "tryb nocny", który pozwala na zmniejszenie hałasu w kabinie i zminimalizowanie zużycia energii w nocy.
  • Komponenty zaprojektowane i przetestowane pod kątem przemysłu - oba produkty zostały zaprojektowane i przetestowane tak, aby były odporne na niemal każde warunki. Wszystkie komponenty i konstrukcja zostały wykonane zgodnie z wysokimi standardami jakości obowiązującymi w przemyśle motoryzacyjnym i marine.

Informacje o cookie

Na stronie primemarine.com.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.