Gniazdo przednie RV 14-50DFR

Gniazda przednie firmy Progressive Industries to idealne rozwiązanie zarówno do nowych instalacji, jak i wymiany zużytych gniazd. Wykonane z plastiku odpornego na wysokie temperatury i uderzenia oraz z metalowych kontaktów o wysokiej przewodności, poprawiają one przewodność i rozpraszanie ciepła, co sprawia, że są lepiej przystosowane do radzenia sobie z ciepłem generowanym przez duże obciążenia. Tradycyjny design ułatwia prostą i szybką instalację.

Przeznaczone do użytku na zewnątrz, gniazda czołowe firmy Progressive Industries są wyposażone w roczną gwarancję, certyfikat UL oraz kanadyjską aprobatę. Możliwość montażu na ścianie oraz niklowane kontakty to dodatkowe cechy, które wyróżniają ten produkt na rynku. Wykonanie z plastiku odpornego na wysokie temperatury i uderzenia zapewnia długotrwałą wytrzymałość i niezawodność, co czyni je doskonałym wyborem dla każdego, kto szuka solidnych i bezpiecznych rozwiązań elektrycznych do użytku zewnętrznego.

Informacje o cookie

Na stronie primemarine.com.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.