Akcesoria morskie - monitor stanu baterii

W świecie żeglarstwa i morskich przygód, odpowiednie akcesoria mogą znacząco podnieść poziom bezpieczeństwa i komfortu. 

Wśród nich wyróżniają się akcesoria elektryczne, testery i multimetry, które ułatwiają instalację i utrzymanie produktów ProMariner.

Szczególnie godny uwagi jest monitor stanu baterii z zdalnym sterowaniem, który pozwala na monitorowanie do trzech baterii jednocześnie. Dzięki intuicyjnym wskaźnikom LED "Push to Test", użytkownicy mogą błyskawicznie sprawdzić stan naładowania baterii, co jest nieocenione podczas długich rejsów.

Uniwersalny wyświetlacz monitora jest przystosowany zarówno do montażu płaskiego, jak i powierzchniowego, co zapewnia elastyczność instalacji w różnych typach jednostek pływających. Dzięki takim rozwiązaniom, żeglarze mogą skupić się na pięknie morskiej przygody, mając pewność, że ich sprzęt jest niezawodny i zawsze gotowy do działania.

Informacje o cookie

Na stronie primemarine.com.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.