5 powodów, dla których warto kupić produkty Vitrifrigo

Vitrifrigo to dawanie klientowi szerokiego wachlarza możliwości, dzięki gamie produktów typu all-in-one z wymiennymi wnękami. Jedną z najnowszych serii jest CFR ze stali nierdzewnej typu all-in-one, szczególnie odpowiednia dla rynku morskiego. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach: z jednostką zdejmowaną lub z jednostką zintegrowaną.

Oto 5 powodów, dla których warto zainteresować się zakupem

  1. Wszystko w jednym miejscu - dzięki temu można ustawić dowolną temperaturę w dowolnym momencie, zaczynając od lodówki następnie przełączając się na tryb zamrażarki lub odwrotnie. Dzięki nowemu cyfrowemu wyświetlaczowi na termostacie, możesz ustawić temperaturę od +10°C do -18°C
  2. Urządzenia mają jednolitą wielkość - Znudziła Ci się Twoja kostkarka do lodu i chcesz ją zmienić? Nie ma problemu, nowa seria CFR ma ten sam rozmiar lodołamaczy IM XR OCX2 HYDRO i IM CL OCX2 HYDRO. W ten sposób możesz bez wysiłku przełączyć się z icemakera na lodówkę all-in-one.
  3. Produkty są wykonane ze stali nierdzewnej 316 - gama CFR wykonana jest ze stali nierdzewnej AISI316, która jest odporna na złe warunki atmosferyczne, błyszcząca i o "czystym" wyglądzie - to znak firmowy Vitrifrigo od wielu lat.
  4. Produkty są dostępne z jednostką zdalną - wersja CFR XR jest dostępna z jednostką zdalną, co pozwoli Ci zyskać jeszcze więcej miejsca.
  5. Wodoodporny (IP54) termostat led - Wszystkie modele posiadają wodoodporny termostat led IP54, to sprawia, że produkt jest bardziej solidny i odporny.

Informacje o cookie

Na stronie primemarine.com.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.