sundec saxxo 555 OPEN

  6 pasażerów          115 hp        5,47 m

Z pojedynczym silnikiem zaburtowym o mocy do 115 KM łódź Activ 555 Open jest przygotowana do przyjemnych rejsów.

Lekko przyciemniona przednia szyba pomaga sternikowi zachować dobrą widoczność. Dla pasażerów dostęp do łodzi i do wody jest wygodny i bezpieczny. Z łatwością wchodzą oni do łodzi z dziobu i zjeżdżają do wody z dużych platform pływających na rufie. Konstrukcja łodzi i wysoka burta ułatwiają bezpieczną przemieszczanie się.

Na jachcie Activ 555 Open będziesz cieszyć się siedząc na miejscu sternika. Zarówno sternik jak i drugi sternik posiadają wygodne fotele kubełkowe z możliwością obrotu. Ergonomiczny, dwukolorowy ster wyposażony jest w tacę do przechowywania oraz miejsce na zamontowanie 7″ GPS/ Plotera Map. Uzupełnieniem stanowiska są podnóżki. Z tyłu łodzi, odchylane siedzenie optymalizuje dostępną przestrzeń w kokpicie i umożliwia całkowite przechylenie silnika.

Activ 555 Open jest uniwersalny i przemyślany od dziobu do rufy. Dziobowy salon słoneczny błyskawicznie przekształca się w jadalnię z zewnętrznym stołem. A gdy wyłączysz silnik łodzi, dajesz obrotowemu fotelowi sternika możliwość rozmowy z załogą. Chyba że wolisz sport, oczywiście. W takim przypadku należy zamontować maszt narciarski i dobrze się bawić.

Na maszcie narciarskim znajduje się specjalny schowek, oraz rufowe światło nawigacyjne. Przedmioty osobiste można bezpiecznie przechowywać pod siedzeniami. Na dziobie znajduje się stały dostęp do schowka w konsoli, nawet przy rozłożonym salonie słonecznym. Schowek z wykończeniem Premium po wewnętrznej stronie chroni stół zewnętrzny i poduszki przed złymi warunkami atmosferycznymi.

KLUCZOWE CECHY

SPECYFIKACJA

Długość całkowita
5.47 m
Długość kadłuba
5.29 m
Szerokość całkowita
2.29 m
Prześwit pod mostem
1.47 m
Masa całkowita bez silnika
722 kg
Maksymalna waga silnika
165 kg
Długość kolumny silnika
L
Maksymalna moc silnika
115 hp (85 kW)
Zanurzenie kadłuba
0.36 m
Pojemność baku paliwa
110 l
Rodzaj baku paliwa
Wbudowany
Wysokość łodzi
1.83 m
Maksymalna ilość osób
6
CE Kategoria projektowa
C

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

CENNIK ŁODZI

Wybierz opcje dodatkowe, poznaj cenę, wyślij zapytanie

PODOBNE PRODUKTY

ACTIV 455 OPEN

WIĘCEJ INFORMACJI  

ACTIV 505 OPEN

WIĘCEJ INFORMACJI