ACTIV 505 CABIN

JUŻ OD 13 090,00 € (bez silnika)
do ceny łodzi należy dodać koszt transportu – 631,00 €

Wejdź na pokład ze spokojem ducha, wiedząc, że Twoje bezpieczeństwo gwarantuje solidny kadłub i inteligentne rozwiązania konstrukcyjne, które sprawiają, że Activ 505 Cabin jest doskonałym wyborem na wodzie.

Ulepszony dostęp do pawęży, antypoślizgowy dziób i przedni pokład z zabezpieczeniem w postaci barierki ochronnej oznaczają bezpieczeństwo podczas poruszania się po łodzi.

Maksymalna moc silnika zaburtowego to 100 KM, co w połączeniu z czułą i niezawodną obsługą sprawiają, że Activ 505 Cabin jest marzeniem na wodzie, oferując wszechstronne bezpieczeństwo, komfort i zabawę dla przyjaciół i rodziny.

Fani lepszej konstrukcji łodzi pokochają jej nowy wygląd. Profil kabiny Activ 505 Cabin jest stylowy i sportowy, a jej wnętrze wzbogacone jest o dużą ilość naturalnego światła. Znajduje się tam też miejsce na przenośną toaletę.

W Activ 505 Cabin znajdują się miejsca noclegowe przeznaczone dla maksymalnie dwóch osób dorosłych. Kabina zapewnia maksymalną przestrzeń i komfort dzięki dłuższym kojom oraz miejsce na toaletę, którą można schować, gdy nie jest używana. Obszerne oświetlenie pochodzi z dwóch dobrze rozmieszczonych bulajów.

Kokpit oferuje miejsca siedzące dla maksymalnie 5 osób i przekształca się w strefę piknikową. Opcjonalny daszek bimini i pokład słoneczny w kokpicie znajdują się na czele listy komfortu, zapewniając ochronę przed słońcem.

Niezależnie od tego, czy szukasz dziennej łodzi dla rodziny i przyjaciół, czy też nocując tylko we dwoje, Activ 505 oferuje wszechstronność, której potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać swoją łódź. Kokpit z ławkowym siedziskiem łączy w sobie praktyczność i wygodę. Stół w kokpicie to nie tylko miejsce na piknik, a opcjonalny drugi fotel pilota zwiększa pełną pojemność kokpitu do pięciu miejsc siedzących. Wewnątrz kabiny, opcjonalne centralne wypełnienie tworzy bardzo szeroką koję, podczas gdy schowki są zintegrowane w całej łodzi, zarówno w kokpicie jak i w kabinie.

KLUCZOWE CECHY

SPECYFIKACJA

Długość całkowita
5.02 m
Długość kadłuba
4.81 m
Szerokość całkowita
2.12 m
Prześwit pod mostem
1.34 m
Masa całkowita bez silnika
613 kg
Maksymalna waga silnika
163 kg
Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik)
555 kg
Długość kolumny silnika
L
Maksymalna moc silnika
100 hp (74 kW)
Zanurzenie kadłuba
0.36 m
Pojemność baku paliwa
50 l
Rodzaj baku paliwa
Wbudowany
Wysokość łodzi
1.64 m
Maksymalna ilość osób
5
Ilość miejsc sypialnych
2
CE Kategoria projektowa
C

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

CENNIK ŁODZI

SKONFIGURUJ ŁÓDŹ

Wybierz opcje dodatkowe, poznaj cenę, wyślij zapytanie

PODOBNE PRODUKTY

ACTIV 555 CABIN

WIĘCEJ INFORMACJI