CAPTUR 805 PILOTHOUSE

JUŻ OD 44 500,00 € (bez silnika)
do ceny łodzi należy dodać koszt transportu – 1818,00 €

Dzięki łodzi 805 Pilothouse pewnie i bez problemu, dzięki zbiornikowi paliwa o pojemności do 350 litrów, dopłyniesz do swojego tajemniczego łowiska.

Pozostań w kontakcie zarówno z lądem, jak i z innymi statkami za pomocą radia Simrad RS20 VHF, podczas gdy Ty bezpiecznie poruszasz się po niebezpieczeństwach za pomocą radaru Simrad 3G.

Szybkie popołudnie na jeziorze lub nocleg na morzu. Stół w salonie i regulowane siedzisko w 805 Pilothouse to świetne miejsce do odpoczynku lub szukania schronienia. Kambuz ma wszystko, czego potrzebujesz, aby szybko zjeść posiłek lub utrzymać w zimnie napoje. Dwie osoby mogą odpocząć w komfortowych warunkach wewnątrz kabiny, a dodatkową prywatność zapewnia zamknięta, spłukiwaną morską wodą toaleta. Pokład jest otwarty na wędkowanie, a zintegrowane fotele na sterburcie i rufie rozkładają się, gdy trzeba zdjąć ładunek, można też ustawić stół w kokpicie do jedzenia.

Pilothouse 805 jest przystosowany dla poważnego wędkarza, zachowaj swoje połowy w masywnej, natlenionej szafce na ryby z wypompowaną wodą. W kokpicie i w kabinie znajduje się specjalny schowek na wędki. A dzięki dwóm konsolom sterowniczym, możesz umieścić łódź bezpośrednio nad łowiskiem lub poruszać się w ciasnych miejscach w pobliżu innych łodzi.

Łatwo wchodzisz i wychodzisz z kabiny 805 Pilothouse z drzwiami zintegrowanymi z prawą burtą. Opcjonalny pakiet Explorer Pack dodaje unikalny wygląd, który pokochasz dodaje jej sportowego wyglądu, z przepięknym turkusowym niebieskim paskiem owijaniem wokół kadłuba i czarnymi szynami, uchwytami na odbijacze i twardym dachem.

KLUCZOWE CECHY

SPECYFIKACJA

Długość całkowita
7.15 m
Długość kadłuba
6.99 m
Szerokość całkowita
2.82 m
Prześwit pod mostem
2.66 m
Masa całkowita bez silnika
2434 kg
Masa całkowita bez silnika
422 kg
Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik)
1190 kg
Długość kolumny silnika
1-XXL / 2-XL
Maksymalna moc silnika
350 hp (257 kW)
Zanurzenie kadłuba
0.60 m
Zbiornik z wodą
80 l
Pojemność baku paliwa
350 l
Rodzaj baku paliwa
Wbudowany
Wysokość łodzi
2.80 m
Maksymalna ilość osób
9
Ilość miejsc sypialnych
2
CE Kategoria projektowa
C

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

CENNIK ŁODZI

SKONFIGURUJ ŁÓDŹ

Wybierz opcje dodatkowe, poznaj cenę, wyślij zapytanie

PODOBNE PRODUKTY

CAPTUR 605 PILOTHOUSE

WIĘCEJ INFORMACJI  

CAPTUR 705 PILOTHOUSE

WIĘCEJ INFORMACJI