CAPTUR 605 PILOTHOUSE

Captur 605 Pilothouse daje tak dobre wrażenia wędkarskie, że możesz nie zauważyć jak bardzo jest przy tym bezpieczny!

Przejścia zapewniają szybki dostęp do wszystkich obszarów łodzi. Opcja z kabestanem dziobowym umożliwia łatwiejsze niż kiedykolwiek zarzucenie kotwicy. Hartowana szyba przednia i duże okno rufowe sprawiają, że płyniemy dokładnie tam, gdzie się znajdujemy.

Znajdź w kabinie z miejscami siedzącymi dla dwóch osób. ochronę przed każdą pogodą. Dodatkowe, łatwe do zmiany miejsca w kokpicie i jadalni, oferują możliwość relaksu na zewnątrz. A po intensywnych łowach, zasłoń zasłony w kabinie i zdrzemnij się w dwuosobowej koi z wygodnymi poduszkami, a fale nich ukołyszą Cię do snu.

Dzięki dużej ilości miejsca w kokpicie, możesz cieszyć się wspaniałymi chwilami wędkarskimi z przyjaciółmi. Przechowuj do sześciu wędek w bezpiecznym i zamykanym schowku na podłodze. Znajdź najlepsze miejsce do wędkowania z opcjonalnym pakietem GPS. Następnie użyj wbudowanych schowków do przechowywania połowu aż do momentu, gdy przyjdzie czas na grillowanie. Pilothouse 605 – idealny do wędkowania z przyjaciółmi.

W Pilothouse 605 chodzi o poczucie wolności i otwartej przestrzeni na wodzie – nie ma tu bałaganu. Wędki i inne przedmioty do przechowywania łatwo zmieszczą się w zamykanych na klucz miejscach na podłodze lub na wysokich burtach. Twoja przynęta i ryby pozostaną świeże w schronisku i szafce na ryby. A dzięki możliwościom przechowywania pod ławką i w schowkach w podłodze kokpitu, będziesz miał mnóstwo miejsca do swobodnego poruszania się.

KLUCZOWE CECHY

SPECYFIKACJA

Długość całkowita
5.75 m
Długość kadłuba
5.5 m
Szerokość całkowita
2.54 m
Masa całkowita bez silnika
1345 kg
Maksymalna waga silnika
211 kg
Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik)
720 kg
Długość kolumny silnika
XL
Maksymalna moc silnika
150 hp (110 kW)
Zanurzenie kadłuba
0.46 m
Pojemność baku paliwa
160 l
Rodzaj baku paliwa
Wbudowany
Wysokość łodzi
2.81 m
Maksymalna ilość osób
6
Ilość miejsc sypialnych
2
CE Kategoria projektowa
C

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

CENNIK ŁODZI

Wybierz opcje dodatkowe, poznaj cenę, wyślij zapytanie

PODOBNE PRODUKTY

CAPTUR 705 PILOTHOUSE

WIĘCEJ INFORMACJI  

CAPTUR 805 PILOTHOUSE

WIĘCEJ INFORMACJI