ACTIV 755 CRUISER

JUŻ OD 41 100,00 € (bez silnika)
do ceny łodzi należy dodać koszt transportu – 2303,00 €

Cruiser Activ 755 Cruiser napędzany jest pojedynczym silnikiem zaburtowym o mocy do 300 KM.

Łódź charakteryzuje się szerokim wejściem do kokpitu, a dzięki rozmieszczonym dookoła poręczom ma łatwy dostęp z dziobu na rufę oraz platformy kąpielowe. Dzięki głębokiemu kokpitowi łódź nadaje się do zabierania dzieci na bezpieczną przejażdżkę. Pełna szyba przednia z wycieraczką, stanowi dodatkową ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Charakterystyczne linie zewnętrzne nadają łodzi spokojny, gładki i sportowy wygląd. Elegancka przednia szyba i nowy, niebieski kolor kadłuba – to cechy wyróżniające łódź. W projekcie znalazło się miejsce na zintegrowane podłokietniki, kambuz w kokpicie do gotowania na zewnątrz oraz liczne schowki. Kabina maksymalnie wykorzystuje dostępną przestrzeń i światło dzięki obszernej koi, dużym oknom i zintegrowanym schowkom.

Duży kokpit pozwala cieszyć się przebywaniem na zewnątrz i na wodzie tak bardzo jak to tylko możliwe. Zawiera w pełni wyposażoną kuchnię z umywalką, kuchenką gazową i lodówką. Duże platformy kąpielowe zapewniają łatwy dostęp do wody, a szerokie stopnie ułatwiają wejście do łodzi. W kabinie jest miejsce dla 2 osób, które mogą spędzić noc i obserwować wschód słońca przez szerokie boczne okna. Dodatkowo, opcjonalnie dostępna jest w pełni zamknięta toaleta morska.

Regulowana, odchylana ławka oferuje 3 konfiguracje: do góry, szezlong i bardzo duże miejsce do opalania. Dzięki nim możesz wybierać spośród wielu atrakcji: rozmawiać, stołować się, relaksować, czytać, czy opalać się! Siedzisko drugiego sternika ma również podwójną funkcję. Możne je ustawić w kierunku rejsu, lub wypoczynku i zażywaniu kąpieli słonecznych. Jeżeli potrzebujesz więcej miejsca, pokład dziobowy zamienia się w pokład słoneczny.

KLUCZOWE CECHY

SPECYFIKACJA

Długość całkowita
6.99 m
Długość kadłuba
6.91 m
Szerokość całkowita
2.56 m
Prześwit pod mostem
1.59 m
Masa całkowita bez silnika
1440 kg
Maksymalna waga silnika
294 kg
Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik)
960 kg
Długość kolumny silnika
XL
Maksymalna moc silnika
300 hp (220 kW)
Zanurzenie kadłuba
0.55 m
Zbiornik z wodą
80 l
Pojemność baku paliwa
280 l
Rodzaj baku paliwa
Wbudowany
Wysokość łodzi
2.03 m
Maksymalna ilość osób
8
Ilość miejsc sypialnych
2
CE Kategoria projektowa
C

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

CENNIK ŁODZI

SKONFIGURUJ ŁÓDŹ

Wybierz opcje dodatkowe, poznaj cenę, wyślij zapytanie

PODOBNE PRODUKTY

ACTIV 605 CRUISER

WIĘCEJ INFORMACJI  

ACTIV 675 CRUISER

WIĘCEJ INFORMACJI  

ACTIV 805 CRUISER

WIĘCEJ INFORMACJI