Deski iSUP marki YellowV to nowoczesny design i ciekawa propozycja na spędzanie czasu na wodzie!

Nowa fala na rynku – tak definiują swoje pojawienie się wśród bogatej oferty desek do pływania typu SUP, twórcy marki YellowV, której firma Prime Marine jest dystrybutorem w Polsce.

W ofercie YellowV – pochodzącej z Holandii marki, możemy znaleźć pompowane deski iSUP oraz platformę pływającą –  iPLATFORMA YellowV. Marka wyróżnia się charakterystyczną grafiką. Wszystkie deski są czarne z przebiegającą przez środek żółtą linią, która przypomina linię życia. Seria desek dostępna na polskim rynku ma nazwę Heartbeat, ponieważ twórcy marki twierdzą, że jeśli wybierzesz ich sprzęt to poczujesz, że wracasz do życia, a nie tylko się jemu przyglądasz. Ich misją jest wyciągać ludzi z domu na wodę, tak aby każdy mógł poczuć prawdziwe zalety aktywnego wypoczynku nad wodą bez względu na umiejętności. Oferują produkty zarówno do pływania po spokojnych wodach, jak i po rzekach, gdzie nurt bywa niespokojny. Tworzą sprzęt tak, aby nie tylko spełniał najbardziej rygorystyczne normy, ale żeby je przewyższał.

iSUPy YellowV

Wszystkie deski YellowV są wykonane z wytrzymałego materiału PVC i dodatkowo wzmocnione powłoką z pianki EVA o grubości 5 mm, która zapewnia doskonałą przyczepność. Od innych SUPów, produkty YellowV wyróżnia wiele udogodnień, które sprawiają, że pływania na deskach YellowV jest łatwiejsze.

Deski iSUP YellowV posiadają:

  • liczne uchwyty, które pozwalają łatwo wchodzić na deskę z wody lub ułatwiają jej przenoszenie;
  • wiele tzw. oczek do zaczepiania gum, do mocowania bagażu;
  • specjalną torbę do przenoszenia deski, która wyposażona jest w duży ręcznik chroniący deskę podczas transportu, a na plaży służący za ręcznik plażowy;
  • wygodny w użyciu system do instalowania stateczników na desce;
  • zestaw akcesoriów do gier planszowych (każda deska na odwrocie posiada nadrukowaną planszę do gry);
  • torba wodoodporna na akcesoria oraz wodoodporne etui na telefon;
  • wiosło 2w1, które może być również wiosłem kajakowym.

 

Dodatkową atrakcją dla osób, które zdecydują się na zakup desek marki YellowV jest możliwość korzystania z niej nie tylko na wodzie, ale i podczas odpoczynku na lądzie. Każda deska na spodzie ma wyrysowaną planszę do gry. Zestaw do gry planszowej znajduje się w podstawowym zestawie sprzedawanym z deską, a zasady gry można poznać na stronie: www.yelowv.pl.
W ofercie YellowV znajdują się 3 typy desek, które przeznaczone są dla osób o różnym stopniu zaawansowania w pływaniu na SUPach.

iPLATFORMA YellowV

Kolejnym produktem, który może być interesujący dla osób aktywnie wypoczywających na wodzie jest iPlatforma YellowV. To wykonana z wytrzymałego dwuwarstwowego PVC i pokryta miękką, antypoślizgową pianką EVA platforma o wymiarach: 250 cm długości i 160 cm szerokości. iPlatforma jest niesamowicie stabilna. Posiada osiem uchwytów które sprawiają, że platforma jest łatwa do przenoszenia również po jej nadmuchaniu. Jej maksymalna ładowność wynosi około 410 kg.

iPlatforma YellowV idealnie nadaje się do uprzyjemniania wypoczynku nad wodą. Może służyć jako pływający pomost, stół piknikowy czy miejsce do uprawiania jogi, może też pełnić rolę wielkiego materaca, który stanie się naszą prywatną wyspą na wodzie.

iPlatforma YellowV oprócz funkcji rozrywkowych nadaje się również do wielu praktycznych zastosowań. Dla właścicieli łodzi może posłużyć jako platforma serwisowa. Wykonanie drobnych napraw czy kontrola stanu technicznego łodzi znajdującej się na wodzie z użyciem iPlatformy nie będzie żadnym problemem. Dzięki licznym uchwytom D-ring w łatwy sposób można przymocować iPlatformę YellowV do swojej łodzi, brzegu, pomostu czy do innej platformy. Można jej również użyć jako bezpiecznej przystani podczas wyprawy kajakowej, czy podczas pływania SUP-ami.

 

 

Więcej informacji na temat produktów oraz akcesoriów marki YellowV na stronie:

www.yellowv.pl