ACTIV 455 OPEN

JUŻ OD 10 650,00 € (bez silnika)
do ceny łodzi należy dodać koszt transportu – 631,00 €

Ultranowoczesny kadłub Activ 455 Open, głęboki kokpit i niezatapialna konstrukcja sprawiają, że rejsy przybrzeżne są przyjemne i gwarantują bezpieczeństwo zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

  5 pasażerów           60 hp             4,54 m

Łódka wyposażona jest w innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne – takie jak antypoślizgowa podłoga i reling easygrip – gwarantujące jak najbezpieczniejsze rejsy. Łatwy i bezpieczny dostęp do łodzi zapewniają wygodne pomosty kąpielowe, które służą również jako wejście do łodzi. Activ 455 Open może być napędzany silnikiem o mocy do 60 koni mechanicznych. Czułe elementy sterujące i łatwe do odczytania przyrządy sprawiają, że nawigacja staje się dziecinnie łatwa. A dzięki bardzo dużej przedniej szybie, Ty i Twoi pasażerowie możecie cieszyć się najlepszą ochroną przed niepogodą.

Pomimo niewielkich rozmiarów, wnętrze jest przestronne i łatwe do przemieszczania, nawet przy dużej prędkości. Poduszki mają nowoczesny wygląd i są wykonane z przyjemnych materiałów. Ich praktyczny kształt sprawia, że łatwo jest je przechowywać na pokładzie. Poza wodą Activ 455 Open wymaga bardzo niewielkiej konserwacji. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i tkanin jest banalna ona wykonania. Lekka konstrukcja łodzi i bezpieczne haczyki sprawiają, że transport z wody jest prawie tak samo łatwy jak w wodzie.

Istnieje kilkadziesiąt sposobów na cieszenie się wodą – od rejsów wycieczkowych i kąpieli po wędkowanie, rekreację i transport – a Activ 455 Open jest wyposażony do każdego z nich. Wszechstronne wnętrze, łatwy dostęp, duże platformy kąpielowe i wygodne miejsca siedzące dla maksymalnie 5 osób sprawiają, że jest on idealnym towarzyszem, który zachwyci Twoich pasażerów, niezależnie od ich upodobań.

Activ 455 Open oferuje pomysłowe rozwiązania w zakresie przechowywania, oferując dwa oddzielne schowki w łodzi i dodatkowy zamykany schowek pod ławką rufową.

KLUCZOWE CECHY

SPECYFIKACJA

Długość całkowita
4,54 m
Długość kadłuba
4.44 m
Szerokość całkowita
1.85 m
Prześwit pod mostem
1,35 m
Masa całkowita bez silnika
401 kg
Maksymalna waga silnika
120 kg
Długość kolumny silnika
L
Maksymalna moc silnika
60 hp (44 kW)
Zanurzenie kadłuba
0.36 m
Pojemność baku paliwa
25 l
Rodzaj baku paliwa
Opcjonalny
Wysokość łodzi
1.61 m
Maksymalna ilość osób
5
CE Kategoria projektowa
C

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

CENNIK ŁODZI

SKONFIGURUJ ŁÓDŹ

Wybierz opcje dodatkowe, poznaj cenę, wyślij zapytanie

PODOBNE PRODUKTY

ACTIV 505 OPEN

WIĘCEJ INFORMACJI