ACTIV 675 CRUISER

JUŻ OD 32 010,00€ (bez silnika)
do ceny łodzi należy dodać koszt transportu – 1448,00 €

Na łodzi Activ 675 Cruiser jest wyraźnie określony obszar wyjścia, który mówi wszystkim pasażerom, gdzie mają wejść i wyjść z łodzi.

Pozwala to na szybkie i bezpieczne wsiadanie do łodzi. Po wejściu na pokład można łatwo poruszać się od dziobu do rufy. A jeśli chcesz popływać, istnieje duży podest ? platforma kąpielowa. Ergonomiczne stanowisko sterowania i głęboki kokpit sprawiają, że kapitan, załoga, łącznie z dziećmi jest zawsze bezpieczna.

Duże lewe stopnie umożliwiają łatwy dostęp do przedniego pokładu. Ten unikalny układ pokładu uwalnia przestrzeń w środku łodzi. I to właśnie tam znajdują się półprzezroczyste drzwi, które po przesunięciu, umożliwiają wejście do kabiny w kształcie litery U, którą można przekształcić w wygodną, podwójną koję. Półprzezroczyste drzwi kabiny, otwierany świetlik i luk pokładowy zapewniają duże oświetlenie i wentylację. Zewnętrzy ster może być wyposażony w oprzyrządowanie SmartCraft oraz zaawansowany technologicznie 9-calowy GPS.

Większość akcji na Cruiser Activ 675 odbywa się w obszarze kokpitu. Podwójny, dwukierunkowy fotel drugiego sternika umożliwia pozostawanie twarzą do przodu podczas rejsu lub wspólne spędzanie czasu i relaks, na przykład podczas kolacji. A jeśli do konfiguracji jachtu dodasz sterburtę z flipem na prawej burcie, jeszcze więcej osób zgromadzi się wokół stołu w kokpicie. W ciągu kilku minut kokpit może zostać zamieniony w salon słoneczny. Jeśli położysz siedzenie na rufie, salon słoneczny stanie się jeszcze większy.

Schowki są zintegrowane pod platformą pływacką i pod siedzeniami w kokpicie. Cała ta przestrzeń jest dostępna do przechowywania rzeczy osobistych. Ochraniacze, a nawet opcjonalny daszek mają swoje własne dedykowane miejsce do przechowywania.

KLUCZOWE CECHY

SPECYFIKACJA

Długość całkowita
6.40 m
Długość kadłuba
6.20 m
Szerokość całkowita
2.46 m
Prześwit pod mostem
1.43 m
Masa całkowita bez silnika
1234 kg
Maksymalna waga silnika
239 kg
Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik)
845 kg
Długość kolumny silnika
XL
Maksymalna moc silnika
225 hp (165 kW)
Zanurzenie kadłuba
0.49 m
Zbiornik z wodą
45 l
Pojemność baku paliwa
230 l
Rodzaj baku paliwa
Wbudowany
Wysokość łodzi
1.83 m
Maksymalna ilość osób
7
Ilość miejsc sypialnych
2
CE Kategoria projektowa
c

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

CENNIK ŁODZI

SKONFIGURUJ ŁÓDŹ

Wybierz opcje dodatkowe, poznaj cenę, wyślij zapytanie

PODOBNE PRODUKTY

ACTIV 805 CRUISER

WIĘCEJ INFORMACJI  

ACTIV 755 CRUISER

WIĘCEJ INFORMACJI  

ACTIV 605 CRUISER

WIĘCEJ INFORMACJI