ACTIV 605 CRUISER

JUŻ OD 26 200,00 € (bez silnika)
do ceny łodzi należy dodać koszt transportu – 1104,00 €

Jak wiesz, większa łódź to często bezpieczniejsza łódź.

Duża platforma pływacka ze stopniem zapewnia łatwy dostęp do wody i powrót na pokład Activ 605 Cruiser. Ponadto, jeśli przyprowadzisz swoje dzieci, które nie mogą usiedzieć spokojnie, będą całkowicie bezpieczne. Wysoka burta na przednim pokładzie i głęboki kokpit pozwalają im bezpiecznie poruszać się podczas rejsów rodzinnych.

Jako kapitan jachtu, będziesz szczęśliwy widząc, że Twój obrotowy fotel jest teraz zamontowany na poliestrowej podstawie. Twój drugi sternik, w podobnym fotelu, patrzy prosto na rozmieszczone stopnie na przednim pokładzie. Ta unikalna konstrukcja pozwala na umieszczenie drzwi kabiny na środku kokpitu. Półprzezroczyste drzwi, otwierany świetlik i luk pokładowy wpuszczają światło i powietrze do wnętrza kabiny. Wewnątrz podwójna koja mieści 2 osoby, które uwielbiają spędzać noc na powierzchni wody.

Aż do 6 osób znajdzie co najmniej tyle samo sposobów na spędzenie czasu na Activ 605 Cruiser. Pokład przedni można przekształcić w duży pokład słoneczny z centralnie umieszczoną poduszką. Z tyłu, niebieskie niebo prosi o opcjonalny drugi pokład słoneczny. Jednak w przypadku szarych chmur równie szybko można zastosować daszek bimini. Możesz też znaleźć schronienie w kabinie, jest tam podwójne miejsce do siedzenia w kształcie litery U i koja dla 2 osób.

Twoje rzeczy pozostają suche w schowkach pod platformą pływacką i pod siedzeniami rufowymi. Trzecie miejsce do przechowywania jest zintegrowane pod częścią wypoczynkową kabiny. Oczywiście ochraniacze i wyposażenie opcjonalne, takie jak szafka lub stół w jadalni, również mają swoje własne przestrzenie.

KLUCZOWE CECHY

SPECYFIKACJA

Długość całkowita
6,02 m
Długość kadłuba
5,76 m
Szerokość całkowita
2.34 m
Prześwit pod mostem
1,34 m
Masa całkowita bez silnika
1074 kg
Maksymalna waga silnika
211 kg
Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik)
725 kg
Długość kolumny silnika
XL
Maksymalna moc silnika
150 hp (110 kW)
Zanurzenie kadłuba
0.48 m
Zbiornik z wodą
21 l
Pojemność baku paliwa
160 l
Rodzaj baku paliwa
Wbudowany
Wysokość łodzi
1.15 m
Maksymalna ilość osób
6
Ilość miejsc sypialnych
2
CE Kategoria projektowa
C

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

CENNIK ŁODZI

SKONFIGURUJ ŁÓDŹ

Wybierz opcje dodatkowe, poznaj cenę, wyślij zapytanie

PODOBNE PRODUKTY

ACTIV 805 CRUISER

WIĘCEJ INFORMACJI  

ACTIV 675 CRUISER

WIĘCEJ INFORMACJI  

ACTIV 755 CRUISER

WIĘCEJ INFORMACJI