ACTIV 555 CABIN

JUŻ OD 17 600,00 € (bez silnika)
do ceny łodzi należy dodać koszt transportu – 900,00 €

Rejsy Activ 555 Cabin stają się łatwe dzięki standardowemu, hydraulicznemu systemowi kierowania, zintegrowanemu podnóżkowi i miejscu na 7-calowy ekran GPS.

Na pokładzie, Ty i Twoi pasażerowie poruszacie się w pełni bezpiecznie. Znajdziesz tu szerokie stopnie portowe ułatwiające dostęp na pokład, antypoślizgową powierzchnię pokładu oraz pomocne poręcze. Masz ochotę na kąpiel? Użyj zintegrowanej platformy pływackiej lub wysuń ją, aby delikatnie się wślizgnąć.

Sterówka Activ 555 została zaprojektowana tak, aby poprawić jej funkcjonalność i zoptymalizować przestrzeń. Jako sternik wszystko, czego potrzebujesz, masz w zasięgu ręki. W kabinie znajduje się sportowa kierownica, zintegrowany podłokietnik i podnóżki, a dzięki Active Trim można bez wysiłku i optymalnie wykorzystać moc silnika. Kiedy tylko masz ochotę zrobić sobie przerwę, po prostu wyłącz silnik i obróć fotel, aby znaleźć sie twarzą w twarz z załogą. Wnętrze w kabinie zostało zoptymalizowane, a podsufitka wewnętrzna daje odrobinę przytulności. Półprzezroczyste drzwi przesuwne i boczne świetliki na przednim pokładzie zapewniają świetlisty i komfortowy pobyt.

Łódź Activ 555 Cabin jest całoroczna. Obrotowe fotele i stół do mocowania od razu zamieniają kokpit w jadalnię. Można również skorzystać z przestrzeni, w której znajduje się salon słoneczny, lub przejść na dziobowy pokład słoneczny. Gdy zapadnie noc lub zbiorą się chmury, kabina czeka na ciebie. Usiądziesz tam wokół przytulnego stołu, albo zamień siedzenie w przestronną, dwumetrową koję.

Miejsca do przechowywania są wygodnie schowane pod siedzeniami na ławce rufowej. Dodatkowy schowek jest zintegrowany w konsoli steru jak i w kabinie. Activ 555 Cabin jest wyposażona w dużą ilość miejsca do przechowywania rzeczy osobistych, ochraniaczyi innych przedmiotów w suchym i bezpiecznym miejscu.

KLUCZOWE CECHY

SPECYFIKACJA

Długość całkowita
5.50 m
Długość kadłuba
5.29 m
Szerokość całkowita
2.29 m
Prześwit pod mostem
1.36 m
Masa całkowita bez silnika
865 kg
Maksymalna waga silnika
165 kg
Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik)
645 kg
Długość kolumny silnika
L
Maksymalna moc silnika
115 hp (85 kW)
Zanurzenie kadłuba
0.42 m
Pojemność baku paliwa
110 l
Rodzaj baku paliwa
Wbudowany
Wysokość łodzi
1.71 m
Maksymalna ilość osób
6
Ilość miejsc sypialnych
2
CE Kategoria projektowa
C oraz B

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

CENNIK ŁODZI

SKONFIGURUJ ŁÓDŹ

Wybierz opcje dodatkowe, poznaj cenę, wyślij zapytanie

PODOBNE PRODUKTY